O nás

Caffenu® vyvinul unikátní technologii. Tobolka která vyčistí varnou komoru vašeho tobolky kávovaru a zlepší chuť kávy, jakož i tok, a to vše jen stisknutím jednoho tlačítka. Caffenu® vynalezli první čisticí kapsli pro Nespresso® kávovary a Nespresso® kompatibilní kávovary, kombinující praktičnost kapsle s funkčností rychlého a jednoduchého čištění Vašeho tobolky kávovaru. Caffenu® je na čele v péči o taštičkové kávovary s vynálezem jejich nové Multipod – čistící kapsle kompatibilní s kávovary Caffitaly®, K-fee®, Verismo®, Expressi® and Tchibo® Cafissimo®.

Caffenu® je nápadem Rowan Isaacmana, založený a provozovaný v mateřském Kapském městě v jižní Africe.

Rowan se pohybuje v taštičkové průmyslu od roku 2010, má technické zázemí a je jedním ze zakladatelů Café Caps – jeden z prvních výrobců kapslí kompatibilních s Nespresso® na světě.

Rowan založil svou vlastní firmu na dodávání kávovarů a kapslí, rozebral a opravil více kávovarů jako většina lidí, která měla teplé snídaně. Jeden z největších problémů, jaké vídával při jeho vlastních Nespresso® kompatibilních kávovarech a u zákazníků s Nespresso® kávovary, byl stav varných komor a množství usazenin uvnitř zařízení. „Většinou, vše, co ty kávovary potřebovali, aby znovu běžely, bylo důkladné vyčištění. Nevěřili byste, jakou špínu jsem viděl ve varných komorách těchto kávovarů, „říká Rowan.

Toto byl důvod, pro který původně vyvinul Caffenu® čistící kapsli. Po dlouhých testech a výzkumu různých složení a metod při čištění jeho vlastního Nespresso® kávovaru a kompatibilních kávovarů objevil tu nejjednodušší cestu, jak je udržet v top provozním stavu: čistící kapsli. Caffenu® čistící kapsle má unikátní technologii, stavbu a úžasnou čistící látku se silnými pěnivý a odmašťovacími schopnostmi, která stisknutím tlačítka odstraní všechny zbytky usazené ve Vašem kávovaru.

Čistící kapsle prokázala úžasné výsledky při údržbě zařízení a zachování jejich bezchybného provozu. Současně, čištění varné komory kapslí zaručuje, že vždy dostanete čistou chuť a aroma kávy.

Staňte se prvním prodejcem ve vaší zemi

Máte zájem o uvedení čisticí tobolky Caffenu® ve vašem řetězci nebo si ji chcete přidat jako součást vaší aktuální distribuce?

Staňte se prvním ve vaší zemi, kdo distribuuje Caffenu®.